Specjalny odcinek z udziałem funkcjonariuszy został już wyemitowany w TVP1. Teleturniej rozpoczął występ Andrzeja Rosiewicza, który oczywiści zaśpiewał swoją najbardziej popularną piosenkę, czyli "Chłopcy Radarowcy".
Policjanci wzięli udział w quizie muzyczny muzycznym. Zebrane w programie pieniądze przekazali na konto fundacji
- Pasjonatka motoryzacji, na co dzień pełni służbę w wydziale ruchu drogowego sierżant Żaneta Dulska - przedstawił policjantkę prowadzący program - Rafał Brzozowski. To właśnie jej przypadł wybór pierwszej piosenki, której tytuł musieli odgadnąć uczestnicy. Wybór padł na kategorię: Męskie Granie Orkiestra 2023.Sierżant Żaneta Dulska w programie wystąpiła wspólnie z podkomisarzem Mariuszem Kurczykiem z Komendy Głównej Policji i młodszym aspirantem Patrykiem Klekotem ze Świętochłowic. Ostatecznie do finału wszedł funkcjonariusz z Warszawy, który wygrał 13290 złotych. Łącznie policjancie zebrali kwotę 14530, która w całości została przekazana na szczytny cel. Pieniądze zasiliły konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, która powstała dzięki inicjatywie ludzi, którzy dostrzegli konieczność istnienia organizacji pomagającej rodzinom, które straciły swoich bliskich. Od lat fundacja opiekuje się rodzinami policjantów, którzy zginęli na służbie. Wspomaga je i wspiera ich codzienność.
Czytaj również: Policjanci z całego regionu łączą siły dla Zuzi, która potrzebuje pilnego leczenia. Pomóc może każdy
Sierżant Żaneta Dulska przed kamerą. To nie był jej pierwszy wystąp
Okazuje się, że teleturniej „Jaka to melodia?”, to nie pierwszy występ przed kamerami policjantki z naszego regionu. Wcześniej spróbowała już swoich sił na planie filmowym. W 2021 roku wspólnie z kolegą z parolu sierżantem sztabowym Andrzejem Bilem z sukcesem wzięła udział w castingu do projektu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”.
Policjanci zostali wysoko ocenieni przez producentów programu i jako jedna z czterech par patrolowych w Polsce zostali wybrani do udziału w filmie. Pierwsze nagrania ruszyły w listopadzie 2021 roku. Kamery towarzyszyły funkcjonariuszom w trakcie służby, pokazywały autentyczne sytuacje, dylematy, trudności związane z ich pracą. Policjanci nie są anonimowi, a interwencje i zdarzenia nie są wyreżyserowane
- informuje zespół prasowy KWP w Łodzi.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.